Днями на бульварі Богдана Хмельницького у Рівному мотопатрульні помітили мотоцикл Viper, водій якого нехтував правилами безпеки та рухався без шолома. Під час перевірки документів з’ясувалося, що 18-річний хлопець не лише порушив правила екіпірування, а й взагалі не має права керування транспортним засобом.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Як у Рівному мотопатрульні виявили нетверезого порушника
Спілкуючись із керманичем, інспектори помітили в нього виражені ознаки алкогольного сп’яніння. Юнакові запропонували пройти огляд за допомогою алкотестеру на місці, на що він погодився.
Результат виявився позитивним – 0,58 проміле, що майже утричі перевищує допустиму норму.

За результатами інциденту:
- Мотопатрульні склали на водія всі необхідні адміністративні матеріали.
- Мотоцикл Viper було примусово евакуйовано на арештмайданчик.
Нагадаємо, наприкінці квітня на дороги Рівного повернувся мотопатруль.
