Регіон РівнеУ Рівному мешканці кількох багатоповерхівок залишаться без газу

У Рівному мешканці кількох багатоповерхівок залишаться без газу

Завтра 12 червня у Рівному мешканці двох вулиць залишилися без газу. Проте, щоб відновити рівнянам газопостачання є умова.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську філію «Газмережі».

Фахівці обстежуватимуть будинки по вулицях:

  • Кулика і Гудачека, 56 ;
  • Млинівська, 34; 17; 15; 33; 37;
  • Романа Шухевича, 14; 20;

Щоб пришвидшити робочий процес, рівнян просять фахівцям надати вільний доступ до газових приладів у кожному помешканні.

Нагадаємо, на Рівненщині зникла 14-річна дівчина.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc