Регіон РівнеУ Рівному лебідь втік від чоловіка

У Рівному лебідь втік від чоловіка

Про це вчора повідомили на сторінці “Типове Рівне”. 

Патрульні поліцейські помітили підбитого лебедя та відвезли птаха до рівненського зоопарку. У закладі розповідають, що лебідь зараз у них і з ним усе добре. Втім до керівництва уже встиг зателефонувати чоловік та заявив, що є власником пернатого.

Додав, випускав птаха після зими погуляти на відкриту водойму, а лебідь утік.

Павло Невесенко
Павло Невесенко
"І що тут саме цікаво, ти ж маєш точно так само, такі ж окуляри"

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc