Регіон РівнеУ Рівному кондуктор вигнала дитину з тролейбуса на мороз

У Рівному кондуктор вигнала дитину з тролейбуса на мороз

Вчора у Рівному близько 17 години кондуктор вигнала 13-річну дівчинку з громадського транспорту. Інцидент трапився в тролейбусі №9.

Про це повідомила мама дівчини Анна Підлісна журналістам Rivne Online. 

Кондуктор вигнала дитину через те, що та хотіла розрахуватися за проїзд надірваними грошима.

– Дитина дала їй дві гривні, вони трішки були надірвані. Кондуктор почала вимагати, щоб дитина оплатила проїзд через Приват24. Але в дитини сів телефон. А їхні термінали не працюють, – розповіла рівнянка.

Пасажири тролейбусу ніяк не відреагували на цю конфлікту ситуацію та не допомогли дівчинці. Зазначимо, що в 16:30 за вікном температура повітря була близько – 20.

– 13-річна дитина мусила йти пішки та в мороз від зупинки Б. Хмельницького до Автотранспортного технікуму, – додала пані Анна.

Батьки дитини, як дізналися про цей інцидент, відправилися на кінцеву зупинку тролейбуса, щоб вияснити причину поведінки кондуктора.

– Я хотіла сфотографувати її бейджик, щоб знати на кого писати заяву, вона накинулася на мене і почала битися, тоді чоловік викликав поліцію.  Правоохоронці приїхали, розповіли ,як написати заяву і куди звернутися.

До слова, у понеділок мама дівчинки напише скаргу на кондуктора у відповідні органи. Журналісти Rivne Online будуть слідкувати за розвитком цих подій та повідомлять нову інформацію.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc