Сьогодні біля 13 години у “Вікно життя” рівненського пологового будинку, що на вул. Студентській поклали хлопчика.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на депутатку Рівненської міськради Галину Кульчинську.
“Йому днів п’ять від народження, він здоровий і… красивий. Вага – 3150 грам.
Правильно оброблена пуповина і прививка БЦЖ на ручці свідчить про те, що дитинка народилась в медзакладі. Записки біля хлопчика не було…”, – йдеться у дописі Галини Кульчинської.
Нагадаємо, рівненська чиновниця стала депутаткою Клеваня.
