Регіон РівнеУ Рівному хочуть створити велосипедну інфраструктуру

У Рівному хочуть створити велосипедну інфраструктуру

Рівнянин Володимир Туровський зареєстрував електронну петицію на сайті Міської ради з проханням створити у місті велодоріжок та велосипедної інфраструктури. 

“У нашому компактному місті повністю відсутня велосипедна інфраструктура, до того ж автомобілів з кожним роком на дорогах стає все більше і більше, через це, вже зараз швидкість пересування містом на авто  дуже часто є нижчою ніж комфортна швидкість пересування на велосипеді (а через декілька років думаю кількість авто буде такою, що навіть пішки буде швидше ніж автомобільним транспортом). Велосипед – це екологічно чистий транспорт, користування яким також позитивно впливає на фізичний стан організму. Пересування по місту на велосипеді, безперечно, має безліч плюсів – поліпшення екології, розвантаження вулиць від великої кількості автомобілів і т. ін., але в той же час, через абсолютну відсутність такої інфраструктури велосипедисти часто наражаються на небезпеку, рухаючись у загальному потоку транспорту, ми заважаємо водіям, рухаючись тротуарами (що звісно є порушенням ПДД) заважаємо пішоходам”, – зазначив автор петиції.

Нагадаємо, очільник міста Олександр Третяк зможе розглянути це звернення, якщо петицію підтримають 250 громадян до 13 березня 2021 року.

Підтримати звернення можна тут.

Читайте також: У Рівному відбудеться зимова першість міста з футболу 2021 року

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc