Регіон РівнеУ Рівному цвіте магнолія

У Рівному цвіте магнолія

Минулого року на бульварі Незалежності висадили рясноквітучі магнолії. Працівники Тресту зеленого господарства посадили вісім квіткових дерев. Придбали магнолії ще восени 2019 року, аби дерева акліматизуватись до наших умов, повідомляє 7 днів.

Працівники Рівненського тресту зеленого господарства також не бояться холоду і вже обробляють клумби. Вони зовсім скоро будуть радувати рівнян різноманіттям квітів.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc