Регіон РівнеУ Рівному чоловік вдруге за рік керував без посвідчення — тепер ще...

У Рівному чоловік вдруге за рік керував без посвідчення — тепер ще й під наркотиками

Інцидент стався на вулиці Київській у Рівному. Автомобіль Chevrolet рухався без увімкненого ближнього світла фар у темну пору доби. Під час перевірки документів інспектори встановили, що 37-річний керманич ніколи не отримував посвідчення водія. Ба більше — він уже вдруге протягом року сідає за кермо без права керування.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.

Під час спілкування поліцейські помітили у водія ознаки наркотичного сп’яніння, однак той відмовився проходити медичний огляд.

Під час поверхневої перевірки авто патрульні виявили пристрої для куріння з нашаруванням речовини, схожої на наркотичну. На місце події викликали слідчих.

Фото – Патрульна поліція Рівненщини

На порушника склали кілька адміністративних матеріалів — за керування без прав, за порушення правил користування фарами та за відмову від огляду на стан сп’яніння. Автомобіль доставили на арештмайданчик.

Нагадаємо, у Рівному — неймовірне народження, яке запам’ятають надовго.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc