Регіон РівнеУ Рівному багато людей залишилися без води

У Рівному багато людей залишилися без води

Сьогодні 24 жовтня на кількох вулицях Рівного мешканці будинків залишилися без води. Причина – пошкоджений водопровід.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівнеоблводоканал.

Воду вимкнули у кількох будинках на вулицях Молодіжній, Люблінській, М.Борейка, Енергетиків, В.Стельмаха, Рівненській, М.Боголюбова.

Водопостачання відновлять одразу після завершення аварійних робіт. Традиційно буде організовано підвіз питної води.

Нагадаємо, на Рівненщині оперативніше реагуватимуть на випадки домашнього насильства

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc