Регіон РівнеУ Рівному автівка збила дитину

У Рівному автівка збила дитину

О 16:44 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у Рівному на перехресті вулиць Грушевського та Орлова, автомобіль збив дитину.

Про це інформує Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги. 

На місце події вирушила бригада швидкої допомоги. З‘ясувалося, що 15-річну дівчину, яка перетинала дорогу по нерегульованому пішохідному переході, збила машина. Очевидці викликали швидку. На момент прибуття бригади медиків, о 16:50, дівчина була у свідомості. Медики оглянули її. Попередній діагноз – забій стегна, забій гомілковостопного суглоба. Дівчину транспортували до Рівненської обласної дитячої лікарні.

– Дівчину транспортували до лікарні саму, оскільки батьків поруч не було. Відомо, що потерпіла живе у Костополі. Бабусі дівчини повідомили про подію. Родичів потерпілої, які проживають у Рівному, також повідомлено. Вони навідаються до дитини, – повідомила старша лікарка зміни Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Валентина Гера.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc