Регіон РівнеУ Рівному анонсували запуск чат-боту задля контролю за незаконним обігом наркотиків

У Рівному анонсували запуск чат-боту задля контролю за незаконним обігом наркотиків

Сьогодні відбулася зустріч місцевої влади, представників поліції та представників фармації міста. Разом говорили про те, як у Рівному можна швидко та якісно вирішити проблему незаконного обігу наркотичних речовин. Також  на засіданні анонсували запуск телеграм-боту @drughunters_ukraine_bot.

Про це інформує Рівненська міська рада.

Це чат-бот кампанії DrugHunters від Патрульної поліції, скориставшись яким користувач може анонімно повідомити про наркотичну закладку, вказати локацію та можливого правопорушника.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc