Регіон РівнеУ Рівненському зоопарку оселилися нові небезпечні мешканціРегіон РівнеУ Рівненському зоопарку оселилися нові небезпечні мешканці12 Березня, 2021 | 11:33 У екзотаріумі Рівненського зоопарку оселилися нові мешканці – зграя піраній з Амазонки. Про це повідомили з міського звіринця. поділітьсяFacebookXWhatsAppTelegramViber РівнеОнлайнпопередня статтяУ Сарненському районі вилучили бурштину на майже 2 мільйони гривеньнаступна статтяВ Острозькій академії на робочому місці помер викладачЧитайте такожУ Рівному здійснюють полив міських автошляхів 27 Червня, 2026 Сьогодні 104-та окрема бригада «Горинь» відзначає 8-му річницю свого створення 27 Червня, 2026 Зараз у Рівному чемпіонат України з ампфутболу 27 Червня, 2026 Вночі по Україні запустили понад 100 БПЛА 27 Червня, 2026 завантажити більшеБудь в курсі першим!Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наcTelegramFacebook