У Рівненському зоопарку – поповнення.
У сімействі осликів народилася дівчинка.
Малюк почувається добре і вже вправно стоїть на ногах.
Світлинами тварини поділилися на сторінці звіринцю у фейсбуці.



У Рівненському зоопарку – поповнення.
У сімействі осликів народилася дівчинка.
Малюк почувається добре і вже вправно стоїть на ногах.
Світлинами тварини поділилися на сторінці звіринцю у фейсбуці.

