Регіон РівнеУ Рівненському районі сталася ДТП: двоє травмованих

У Рівненському районі сталася ДТП: двоє травмованих

ДТП сталася сьогодні, 11 липня, близько 08:40 у селі Вересневе.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.

Зіткнулися автомобіль «Mercedes-Benz» під керуванням 30-річного жителя Дубенського району та легковика «Skoda», водієм якого був 79-річний киянин.

Водія «Mercedes-Benz» та його пасажира, 26-річного мешканця села Антопіль, з переломами стопи та руки госпіталізували до лікарні.

Водій «Skoda» та його 75-річна пасажирка після надання допомоги були відпущені.

У водіїв відібрані біологічні зразки на визначення стану сп’яніння.

Нагадаємо, на Рівненщині патрульні зупинили п’яного водія з рекордним показником алкоголю.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc