Водій сам викликав “швидку” та повідомив до поліції про автопригоду та постраждалого. На жаль, отримані пішоходом травми були несумісні з життям, тому медики після прибуття лише констатували його смерть.


Водій сам викликав “швидку” та повідомив до поліції про автопригоду та постраждалого. На жаль, отримані пішоходом травми були несумісні з життям, тому медики після прибуття лише констатували його смерть.
