Регіон РівнеУ рівненському ліцеї, де масово отруїлися діти, відновлять очне навчання

У рівненському ліцеї, де масово отруїлися діти, відновлять очне навчання

Відзавтра, з 22 січня у Рівненському ліцеї №8 відновлюється очне навчання. Нагадаємо,  10 січня кілька учнів молодших класів цього ліцею поскаржилися на розлади травлення. Згодом, у  72-х ліцеїстів виявили подібні симптоми. Одну дитину госпіталізували до медзакладу.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на в.о міського голови Рівного Віктора Шакирзяна.

Рішення про відновлення навчання після масового отруєння дітей було прийнято згідно з проведених досліджень, рекомендацій Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб, а також усіх реалізованих заходів щодо запобігання поширення інфекції.

Наголосимо, що оператор, який надавав послугу харчування для учнів ліцею, не буде цього робити згідно припису Держпродспоживслужби. Саме тому організацією харчування для дітей займатиметься кейтеринг. Тобто, в ліцей, тимчасово доставлятимуть готові страви.

Нагадаємо, повідомили причину масового отруєння дітей у рівненському ліцеї №8.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc