Контроль здійснили на всіх автостанціях міста Рівне. Упродовж трьох днів перевірили понад 120 автобусів приміського сполучення, у 20-ти виявили порушення.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Автобуси-порушники перевірять повторно. Якщо недоліки не будуть усунуті, перевізники можуть втратити право працювати на маршрутах.
Жителів Рівненської області просять повідомляти про факти неналежного технічного чи санітарного стану транспорту, порушення розкладу на гарячу лінію Рівненської ОДА:
0 800 500 078
Нагадаємо, на Рівненщині з’являться кар’єрні освітні радники.
