Регіон РівнеУ Рівненській обласній лікарні призупинили госпіталізацію пацієнтів

У Рівненській обласній лікарні призупинили госпіталізацію пацієнтів

На час дії карантину обмежувальні заходи вжили й у Рівненській обласній клінічній лікарні.

В медзакладі з 18 березня припинили госпіталізацію планових пацієнтів та консультацій. А також диспансерні огляди в консультативній поліклініці, повідомляє адміністрація закладу.

Під час звернення до лікувального закладу відвідувачі повинні мати засоби індивідуального захисту, зокрема маску.

Таких обмежень необхідно дотримуватися у зв’язку з недопущенням поширення коронавірусної інфекції.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc