Регіон РівнеУ помешканнях рівнян опалення поки не вимикатимуть

У помешканнях рівнян опалення поки не вимикатимуть

Підстав вимикати опалення у помешканнях рівнян поки що немає.

Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

– Сьогодні на нараді із заступниками ми вирішуватимемо, коли буде вимикатися тепло. Розпорядження про вимкнення вже готове, воно чекає свого дня на підпис. Важливо зберегти температурний режим, адже середньодобова температура наразі понизилася і ми поки не можемо вимкнути опалення, – розповів міський голова.

Також очільник Рівного нагадав про гіркий досвід Тернополя. А саме про те, що там вимкнули опалення, але у зв’язку з пониженням середньодобової температури у місті знову повернули тепло у домівки тернополян. Тому міська влада Рівного не поспішає підписувати розпорядження про вимкнення опалення.

Адже, як відомо швидко запустити систему опалення після вимкнення, якщо в цьому раптом виникне потреба, технічно проблематично.

За словами міського голови опалення у Рівному не буде вимикатися, як мінімум до 19 квітня.

 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc