У місті Вараш на Рівненщині продовжили опалювальний сезон до п’ятого травня. Про це повідомили у Вараській міській раді.
Відомо, що під час прийняття даного рішення було враховано звернення мешканців міста та Рівненської АЕС.

У місті Вараш на Рівненщині продовжили опалювальний сезон до п’ятого травня. Про це повідомили у Вараській міській раді.
Відомо, що під час прийняття даного рішення було враховано звернення мешканців міста та Рівненської АЕС.