Регіон РівнеУ місті Вараш продовжили опалювальний сезон

У місті Вараш продовжили опалювальний сезон

У місті Вараш на Рівненщині продовжили опалювальний сезон до п’ятого травня. Про це повідомили у Вараській міській раді.

Відомо, що під час прийняття даного рішення було враховано звернення мешканців міста та Рівненської АЕС.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc