Регіон РівнеУ Костополі керманич давав поліцейським гроші, щоб відкупитися

У Костополі керманич давав поліцейським гроші, щоб відкупитися

Костопільчанин намагався відкупитися від відповідальності — поліцейські задокументували хабар

Про це інформує Поліція Рівненської області. 

Під час патрулювання у Костополі екіпажу поліції надійшла інформація про те, що водій автомобіля «Audi A6» може перебувати у стані сп’яніння. Вказаний транспортний засіб інспектори групи реагування зупинили на вулиці Церковній близько 00:30 сьогодні, 16 січня.

Від огляду на стан сп’яніння 42-річний водій легковика відмовився. Під час оформлення матеріалів за керування транспортним засобом у стані сп’яніння запропонував поліцейським гроші. Незважаючи на попередження про кримінальну відповідальність за такі дії, надав інспектору 500 гривень, що зафіксувала нагрудна камера.

Слідчо-оперативна група, яку викликали на місце події задокументувала факт надання неправомірної вигоди службовій особі — відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc