Регіон РівнеУ Корці вандали понівечили скульптуру футбольних м'ячів (ФОТО)

У Корці вандали понівечили скульптуру футбольних м’ячів (ФОТО)

У Корці біля місцевої ДЮСШ невідомі понівечили футбольну скульптуру.

Про це інформує Корецька міська рада.

“Одні створюють, інші знищують, треті байдуже мовчать. Понівечена футбольна скульптура, яка прикрашала вхід на території Корецької ДЮСШ . Кому вона заважала?”, – йдеться в дописі.

Крім того свою “творчість” місцеві громадяни проявили на лавках, які були встановлені біля спортивної школи.

Читайте також: У Рівному з’явиться новий маршрут громадського транспорту

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc