Новий п’ятиповерховий лікувально-реабілітаційний корпус відкрили на базі Рівненського обласного клінічного госпіталю. Новий заклад має площу 13 тис кв м. Тут є власні вертолітний майданчик, укриття, магнітно-резонансний томограф та сучасне обладнання для реабілітації воїнів, яке працює на базі штучного інтелекту.

Будівництво тривало 2 роки. За словами голови Рівненської облради Андрія Карауша, 1,3 млрд гривень на це було виділено у рамках міжнародної фінансової програми “Ukraine Facility”.
Приймати пацієнтів новий корпус буде готовий вже через кілька тижнів. Окрім військових обслуговуватимуть також і цивільне населення.


Нагадаємо, Рівненщина потрапила у ТОП-5 по Україні.
