Новим очільником фракції став Юрій Чаборай. Про це сьогодні повідомили на пленарному засіданні сесії Рівненської міської ради. Його кандидатуру підтримали під час засідання фракції “Слуга Народу”, – інформують журналісти Рівне Онлайн.
Раніше фракцію очолював Віталій Коваль.
Також нагадаємо, що Юрій Чаборай нещодавно був гостем програми ОʼБЛІПИХА: Бетон, лижі і комунальний рай
