Регіон РівнеУ двох багатоквартирних будинках Острога тимчасово не буде газу

У двох багатоквартирних будинках Острога тимчасово не буде газу

22 квітня з 9:00 години в Острозі по вул. Городище, 15 та вул. Незалежності, 22 буде припинено газопостачання. Тимчасові незручності пов’язані із ремонтними роботами на газопроводі-вводі до вказаних житлових будинків.

Про це інформує АТ “Рівнегаз”.

Для швидкого виконання робіт та відповідно – відновлення постачання газу того ж дня, газовики просять забезпечити вільний доступ у кожній квартирі до газового обладнання.

Працівники АТ “Рівнегаз” просять споживачів природного газу з 9:00 22 квітня перекрити крани на газовому обладнанні та опусках перед ними. До початку користування газом на газових приладах попередньо відчинити квартирку чи фрамугу в приміщенні де встановлене газове обладнання та провітрити його протягом не менше 10 хв.

При виявленні запаху газу негайно перекрийте крани на обладнанні та газопроводах, організуйте провітрювання приміщень та повідомте аварійно-диспетчерську службу за номером “104”.
Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc