Про це поліцію сьогодні, близько 00:40, повідомила 66-річна власниця оселі.
Інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Наразі встановлено, що вчора, 30 листопада, близько 23:16 невідомий чоловік кинув на територію господарства дві скляні ємності з попередньо легкозаймистою речовиною. Займання не відбулося.
Працівники Дубенського РВП спільно з патрульними поліцейськими у посиленому режимі здійснюють патрулювання міста та проводять подворові обходи.
Як повідомляють деякі джерела, це будинок міського голови Дубна Василя Антонюка.
Нагадаємо, кримінальна хроніка Рівненщини за минулий тиждень.
