Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора одного з медичних закладів райцентру, якому інкримінують службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
Повідомляється, що гроші, отримані упродовж 2022 року від орендарів як компенсацію за комунальні послуги, він не повертав до місцевого бюджету, а використовував на потреби установи.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.
Нагадаємо, на Рівненщині викрили трьох крадіїв.
