Регіон РівнеУ Дубні неповнолітній мотоцикліст збив дівчину та втік

У Дубні неповнолітній мотоцикліст збив дівчину та втік

Вчора ввечері, 24 квітня у Дубні по вулиці Грушевського сталася ДТП. Мотоцикліст збив 18-річну дівчину та втік з місця аварії.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Дівчина переходила дорогу по «зебрі». Поліцейські завдяки камерам відеоспостереження встановили мотоцикл та його керманича. Ним виявився 15-річний хлопець з села Грядки.

Потерпілу пішоходку доставили до медзакладу з переломом ноги, струсом головного мозку та закритою черепно-мозковою травмою.

Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини

До слова, керувати мотоциклом можна з 16-річного віку при наявності посвідчення водія.

Нагадаємо, на Рівненщині керманич зніс відбійник (ФОТО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc