У День Незалежності, 24 серпня на Рівненщину прибув «особливий» поїзд. Це вже третій евакуаційний поїзд упродовж тижня.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
З Донеччини приїхало 24 людини. Усіх їх розмістили у Рівненському районі.



До слова, Рівненщина і далі готова приймати людей, які були змушені тікати від війни. Місця розгорнуті в усіх районах.
Нагадаємо, 21 серпня Рівненщина прийняла перший у цьому році евакуаційний поїзд.
