У День Незалежності, 24 серпня в Рівному, біля драмтеатру з’явилася інсталяція «Дзеркало Незалежності». Її створила ГО «Захист держави», як символ особистої відповідальності.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на фб-сторінку рівненського осередку ГО «Захист Держави»
Кожен, хто підходив, бачив у відображенні не просто себе, а людину, яка щодня впливає на майбутнє країни. У Рівному люди зупинялися на мить, щоб поставити собі просте, але важливе питання: «А що я зробив для України сьогодні?»

Незалежність — це вибір діяти заради перемоги! Це нагадування адресувалося кожному, хто долучився до флешмобу. Учасники охоче залишали свої враження та ділилися неймовірними історіями.
Нагадаємо, з російського полону повернулося сім воїнів з Рівненщини.
