Регіон РівнеУ центрі Рівного "вкрали" у людей парковку

У центрі Рівного “вкрали” у людей парковку

На вулиці Симона Петлюри тепер поменшає паркувальних місць. Міська влада нині там проводить ремонтні роботи тротуарів. Тепер замість паркомісць там будуть клумби.

Про це інформують журналісти Рівне Онлайн.

Якщо у вас не завантажується відео, його можна переглянути на Ютуб-каналі за цим посиланням:

https://youtube.com/shorts/xJQAoz2keaU?feature=share

Нагадаємо, у Рівному порушник поклав у кишеню поліцейського хабар.

Павло Невесенко
Павло Невесенко
"І що тут саме цікаво, ти ж маєш точно так само, такі ж окуляри"

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc