Регіон РівнеУ центрі Рівного більше не роздаватимуть безкоштовні обіди

У центрі Рівного більше не роздаватимуть безкоштовні обіди

У Рівному припинили видавати безкоштовні обіди в центрі Рівного для тих, хто цього потребував. Виїзний пункт харчування вчора працював останній день, написав в телеграмі голова обласної ради Андрій Карауш.

Виїзний пункт харчування працював щодня, окрім вихідних, за кінопалацом «Україна» впродовж чотирьох місяців.

За цей період роботи виїзного пункту харчування роздали понад 9 тисяч порцій.

Ініціативу з роздачі обідів для нужденних в центрі Рівного започаткували дев’ять років тому. Тоді за сезон видавали до 500 порцій обідів.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc