Регіон РівнеТрагедія на Рівненщині: потяг наїхав на дівчину, яка раптово лягла на колії

Трагедія на Рівненщині: потяг наїхав на дівчину, яка раптово лягла на колії

Два дні тому, 13 вересня у Дубні, що на Рівненщині стався трагічний випадок. Під колесами поїзда загинула неповнолітня дівчина, яка раптово вийшла на колії та лягла.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Це сталося на перегоні «Дубно-Озеряни» у вечірню пору доби. Незважаючи на екстрене гальмування, 26-річному машиністу електровоза не вдалося уникнути наїзду.

14-річна дівчина, яка родом із Запорізької області (у Дубні мешкала приблизно чотири роки) внаслідок отриманих травм загинула.

Слідчі дії тривають, попередньо за кваліфікацією – умисне вбивство із відміткою самогубство). До слова, сім’я на обліку не перебуває.

Нагадаємо, у селі Бадівка, що на Острожчині, 4 серпня під колесами поїзда загинула жінка.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc