Два дні тому, 13 вересня у Дубні, що на Рівненщині стався трагічний випадок. Під колесами поїзда загинула неповнолітня дівчина, яка раптово вийшла на колії та лягла.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Це сталося на перегоні «Дубно-Озеряни» у вечірню пору доби. Незважаючи на екстрене гальмування, 26-річному машиністу електровоза не вдалося уникнути наїзду.
14-річна дівчина, яка родом із Запорізької області (у Дубні мешкала приблизно чотири роки) внаслідок отриманих травм загинула.
Слідчі дії тривають, попередньо за кваліфікацією – умисне вбивство із відміткою самогубство). До слова, сім’я на обліку не перебуває.
Нагадаємо, у селі Бадівка, що на Острожчині, 4 серпня під колесами поїзда загинула жінка.
