У Рівному, по вулиці Поштова, перед початком сесії міської ради, сьогодні, 15 серпня торговці ринку «Дикий» вийшли на акцію протесту.
Про це інформує кореспондент Рівне Онлайн.
Причина – ймовірне запровадження платної парковки біля торгових рядів, де вже розпочалися ремонтні роботи. А це, на думку торговців, суттєво, заважатиме їхній роботі, а то й взагалі, спричинить закриття частини ринку.
- «Мерія не поважає свою громаду»,
- «Влада тим доромагає, хто багато грошей має»,
- «ФОПи Дикого – це сім’ї, а не мішені»,
- «Дикий – це не тільки ринок, а й наші робочі місця»
З такими словами на плакатах люди вийшли на протест.
Нагадаємо, у Рівному критично бракує крові всіх груп і резусів: запаси на межі.
