Регіон РівнеСильна негода наробила лиха мешканцям Рівненщини

Сильна негода наробила лиха мешканцям Рівненщини

Сьогоднішня сильна негода суттєво наробила лиха мешканцям Рівненщини. Понад 70 населених пунктів в області залишилися без електропостачання.

Як зазначив очільник Рівненщини Олександр Коваль, сталося це у Дубенському, Рівненському та Вараському районах.

Найбільше постраждали люди у колишньому Млинівському районі.

Наразі фахівці роблять усе можливе, аби у людей з’явилося світло.

Наголошуємо, не нехтуйте правилами безпеки, не підходьте до ЛЕП та власноруч не відновлюйте електропостачання.

Про випадки обриву ліній повідомляйте до колцентру Рівнеобленерго:

  • 067 620-44-11,
  • 050 490-44-11,
  • 0362 69-42-98 та 69-42-79.

Нагадаємо, у Львові, через погіршення погодних умов, дерева падають на дорогу

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc