Регіон РівнеЧерез сухостій згоріли дві будівлі у Рівненській області: попередження рятувальників

Через сухостій згоріли дві будівлі у Рівненській області: попередження рятувальників

10 березня через сухостій згоріли дві будівлі у Рівненській області. Рятувальники закликають мешканців не палити суху траву та сміття, щоб уникнути подібних пожеж.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням ГУ ДСНС у Рівненській області.

10 березня рятувальники Рівненщини двічі виїжджали на пожежі, спричинені сухостоєм. У селі Радухівка вогонь перекинувся на господарську будівлю зі соломою – будівля згоріла вщент.

"Через сухостій згоріли дві будівлі у Рівненській області"
Фото – ГУ ДСНС у Рівненській області

Ще одна пожежа сталася у селі Любомирка: на момент прибуття рятувальників будівля вже була повністю охоплена вогнем. Попередньо причиною обох загорянь стало спалювання сухої трави та сміття.

Рятувальники попереджають, що через сухостій згоріли дві будівлі у Рівненській області та закликають не палити сухостій, адже неконтрольоване полум’я може швидко знищити майно та спричинити масштабні пожежі. У разі виявлення займання негайно телефонуйте 101.

Нагадаємо, понад 2 години бійці ДСНС гасили пожежу у Рівненській області: є загиблий .

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc