10 березня через сухостій згоріли дві будівлі у Рівненській області. Рятувальники закликають мешканців не палити суху траву та сміття, щоб уникнути подібних пожеж.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням ГУ ДСНС у Рівненській області.
10 березня рятувальники Рівненщини двічі виїжджали на пожежі, спричинені сухостоєм. У селі Радухівка вогонь перекинувся на господарську будівлю зі соломою – будівля згоріла вщент.

Ще одна пожежа сталася у селі Любомирка: на момент прибуття рятувальників будівля вже була повністю охоплена вогнем. Попередньо причиною обох загорянь стало спалювання сухої трави та сміття.
Рятувальники попереджають, що через сухостій згоріли дві будівлі у Рівненській області та закликають не палити сухостій, адже неконтрольоване полум’я може швидко знищити майно та спричинити масштабні пожежі. У разі виявлення займання негайно телефонуйте 101.
Нагадаємо, понад 2 години бійці ДСНС гасили пожежу у Рівненській області: є загиблий .
