За матеріалами СБУ судитимуть ворожого агента, який готував «GPS-маячок» для російського удару по лініях електропередач Рівненської АЕС.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на СБУ в Рівненській області.
Служба безпеки регіону завершила досудове розслідування щодо російського агента, якого було затримано «на гарячому» на Рівненщині у травні цього року.
Фігурант мав навести російські дрони-камікадзе на високовольтні лінії, що зʼєднують Рівненську атомну електростанцію з енергооб’єктами Київщини.
Щоб скоригувати удар, агент намагався встановити GPS-трекер на одну з опор магістральних ЛЕП. За сигналом «маячка» окупанти планували спрямувати «Шахеди», щоб знеструмити столичну агломерацію.
Ворожим агентом виявився колишній працівник Рівненської АЕС. Ще до початку повномасштабної війни чоловік звільнився з режимного об’єкта.
Зловмисник перебуває під вартою, йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Нагадаємо, СБУ затримала наркозалежного агента ФСБ: коригував удари по Краматорську.
