ДТП сталася вчора, 12 листопада біля села Турковичі, що на Дубенщині. 65-річний водій фургону виїхав на смугу зустрічного руху, а далі у кювет, де в’їхав у дерево. Зі слів пасажира фургону, керманичу стало зле.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Внаслідок аварії обидва чоловіки отримали травми. Їх із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, переломами та забоями доставили до медзакладу.





Досудове розслідування триває.
Нагадаємо, у Рівному на АЗС загорілася автівка: допомагали гасити патрульні.
