Регіон РівнеСтало зле за кермом: фургон вилетів з дороги на Рівненщині 

Стало зле за кермом: фургон вилетів з дороги на Рівненщині 

ДТП сталася вчора, 12 листопада біля села Турковичі, що на Дубенщині. 65-річний водій фургону виїхав на смугу зустрічного руху, а далі у кювет, де в’їхав у дерево. Зі слів пасажира фургону, керманичу стало зле.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Внаслідок аварії обидва чоловіки отримали травми. Їх із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, переломами та забоями доставили до медзакладу.

Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, у Рівному на АЗС загорілася автівка: допомагали гасити патрульні.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc