Регіон РівнеСпортсмени з Рівненщини здобули три медалі на Кубку світу з дзюдо

Спортсмени з Рівненщини здобули три медалі на Кубку світу з дзюдо

Дзюдоїсти з Рівненщини здобули три медалі на Кубку світу. Змагання серед спортсменів з порушенням зору відбулися у Тбілісі (Грузія).

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.

Зокрема:

  • 1 місце – Анастасія Гарник;
  • 2 місце – Анжела Гаврилюк;
  • 3 місце – Давид Хорава.
Фото – тг-канал О. Коваля
Фото – тг-канал О. Коваля

Загалом участь в турнірі брало 126 дзюдоїстів з 20 країн. Тренували наших спортсменів Михайло Романкевич та Іван Іваницький.

Нагадаємо, Рівнянка Анастасія Гарник виграла золоту медаль на Паралімпіаді.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc