Рівне у скорботі…На майдані Незалежності сотні людей віддали шану депутату Рівнеради, військовому, журналісту Олександру Курсику.
Про це інформує кореспондент Рівне Онлайн.
Олександр Курсик помер після тривалої боротьби за життя. Чоловік два тижні перебував у реанімації, куди потрапив у критичному стані. Про його тяжкий стан повідомляли ще 12 лютого. Попри зусилля медиків, врятувати Олександра не вдалося.
Олександр Курсик народився 1 жовтня 1985 року. Він працював кореспондентом та ведучим на радіо «Край», згодом — на телеканалах «Рівне 1», «НТН», «Інтер». Був власним кореспондентом «ТСН» та директором зі стратегічного розвитку телерадіокомпанії «РИТМ».
З 2010 року Олександр був обраний депутатом Рівненської міської ради, а з 2013 року очолював фракцію ВО «Батьківщина». У 2016 році брав участь в АТО. З початком повномасштабного вторгнення воював у складі 14-ї окремої механізованої бригади. Був нагороджений медаллю «За військову службу Україні».
Пряму трансляцію з майдану Незалежності можна проглянути за посиланням:
https://www.facebook.com/share/v/1ZgrCaivwx/



Редакція Рівне Онлайн висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олександра. Світла та вічна пам’ять!
Нагадаємо, прощання з Олександром Курсиком розпочалося сьогодні о 9:00 в Свято-Покровському соборі.
