На Рівненщині триває збір урожаю. Уже зібрали 91% картоплі, 84% гречки, 62% овочів, 54% соняшнику, 13% цукрового буряка та 7% сої.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
Повністю завершено посів озимого ріпаку під урожай 2026 року, триває посів озимої пшениці, ячменю та жита.
За програмою «Доступні кредити 5-7-9» аграрії області залучили понад 1,2 млрд грн для проведення робіт.
Нагадаємо, аграрії Рівненщини завершують жнива ранніх зернових.
