Регіон РівнеСолодкий флешмоб стартував у Рівному

Солодкий флешмоб стартував у Рівному

Благодійники запустили новий флешмоб #МедикамЖиветьсяСолодко.  Його суть у тому, щоб потішити і підтримати медиків, яким нині геть не солодко.

“У час карантину лікарі та молодший персонал Рівненської міської лікарні №2 (відомої мешканцям Рівного як «Залізнична лікарня») та її поліклініки отримали 50 кг солодощів від прекрасного виробника (Торговий дім «Вацак»). Чому? Тому що їм, насправді, найважче. Особливо у час пандемії, – пишуть у фейсбуці організатори флешмобу”.

Джерело:РадіоТрек.

 

Павло Невесенко
Павло Невесенко
"І що тут саме цікаво, ти ж маєш точно так само, такі ж окуляри"

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc