Регіон РівнеСьогодні через аварію кілька вулиць Рівного залишилися без води

Сьогодні через аварію кілька вулиць Рівного залишилися без води

Сьогодні 2 липня кілька будинків у Рівному залишилися без води. Причина – фахівці проводять аварійно-ремонтні роботи на водопроводі.

Як зазначили у прес-службі «Рівнеоблводоканал», воду вимкнули у будинках на вулицях Володимира Стельмаха, вул.Данила Галицького, 2-31 і район Колоденки.

Водопостачання відновлять одразу після завершення аварійних робіт. Традиційно буде організовано підвіз питної води.

Нагадаємо, сьогодні на території Рівненської області споживачам знову погодинно відключатимуть електроенергію (ГРАФІК)

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc