Регіон РівнеШколярі з Рівненщини поїхали на відпочинок

Школярі з Рівненщини поїхали на відпочинок

49 школярів поїхали на оздоровлення до Болгарії. Це діти з 8 громад області, чиї рідні загинули чи зникли безвісти на війні.

Про це інформує Олександр Коваль.

Організували поїздку спільно Рівненська ОДА, облрада, Об’єднання церков ХВЄ та американська церква Life Christian Church.

У Болгарії діти пробудуть 12 днів.

Нагадаємо, в школах з наступного місяця працюватимуть офіцери служби освітньої безпеки.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc