У п’ятницю, 10 жовтня у Сарненській громаді стартує опалювальний сезон.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Сарненську міську раду.
Наразі у котельнях проведені усі необхідні огляди, ремонти, перевірки систем та завезено паливо.
У п’ятницю теплі батареї будуть у закладах освіти, охорони здоров’я, соцсфери та інших об’єктах.
Додамо, що у Сарнах дотримуватимуться температурних графіків, щоб зберегти комфорт у приміщеннях і водночас забезпечити ефективне споживання енергії.
Нагадаємо, У Вараші та селі Заболоття з 24 вересня вже розпочався опалювальний сезон.
