Регіон РівнеЩе одна потужна когенераційна установка запрацювала на Рівненщині

Ще одна потужна когенераційна установка запрацювала на Рівненщині

Її сьогодні запустили у Дубні. Це заключна, 9 установка, яку наша область отримала у межах співпраці Рівненської ОВА, Мінвідновлення та проєкту USAID з енергетичної безпеки.

Про це інформує очільник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Вона, як і інші, розташована на теплопостачальному підприємстві. Вироблятиме одночасно тепло та електрику. Це дозволить розвантажити енергомережу, а також забезпечити безперебійне опалення під час відключення світла.

Нагадаємо, директор однієї з будівельних компаній Рівненщини привласнив державні кошти.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc