Учора, 24 лютого близько 23:00 у селі Кисоричі, що на Сарненщині патрульні зупинили п’яного 17-річного мотоцикліста, який керував мотоциклом Lifan без номерного знака та мотошолома.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Як з’ясувалося, хлопець не мав посвідчення водія. На місце викликали матір та запропонували пройти алкотест – результат склав 0,34 проміле. Від медогляду він відмовився.
На неповнолітнього склали адміністративні матеріали за:
- керування у стані сп’яніння (ч.1 ст.130 КУпАП),
- керування без прав (ч.2 ст.126 КУпАП),
- відсутність номерного знака (ч.1 ст.121-3 КУпАП),
- порушення правил користування мотошоломом (ч.5 ст.121 КУпАП).
Нагадаємо, у Рівному біля лікарні утворилася глибока яма на дорозі: є ризик ДТП (ФОТО).
