Регіон РівнеСарненські патрульні спіймали п'яного 17-річного мотоцикліста без прав

Сарненські патрульні спіймали п’яного 17-річного мотоцикліста без прав

Учора, 24 лютого близько 23:00 у селі Кисоричі, що на Сарненщині патрульні зупинили п’яного 17-річного мотоцикліста, який керував мотоциклом Lifan без номерного знака та мотошолома.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.

Як з’ясувалося, хлопець не мав посвідчення водія. На місце викликали матір та запропонували пройти алкотест – результат склав 0,34 проміле. Від медогляду він відмовився.

На неповнолітнього склали адміністративні матеріали за:

  • керування у стані сп’яніння (ч.1 ст.130 КУпАП),
  • керування без прав (ч.2 ст.126 КУпАП),
  • відсутність номерного знака (ч.1 ст.121-3 КУпАП),
  • порушення правил користування мотошоломом (ч.5 ст.121 КУпАП).

Нагадаємо, у Рівному біля лікарні утворилася глибока яма на дорозі: є ризик ДТП (ФОТО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc