37-річний сарненчанин, раніше неодноразово судимий і звільнений умовно-достроково, вирішив заробити, обкрадаючи могили полеглих захисників.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
Торік у лютому він викрав 3 гільзи з пам’ятним гравіюванням на «Алеї Героїв» Сарненського цвинтаря, а також ще одну гільзу з могили загиблого воїна на кладовищі в селі Немовичі, Сарненського району. Пізніше зловмисник очистив метал від фарби та продав гільзи.
Сарненський районний суд, врахувавши невідбуту частину попереднього покарання, ухвалив сарненчанину остаточний вирок у вигляді 5 років позбавлення волі.
Нагадаємо, 6000 євро з клієнта – на Рівненщині перекрили черговий канал втечі військовозобов’язаних.
