Регіон РівнеРятувальники Рівненщини розпочали вакцинуватися від COVID-19 (ФОТО)

Рятувальники Рівненщини розпочали вакцинуватися від COVID-19 (ФОТО)

Рятувальники Рівненщини активно розпочали вакцинуватися від коронавірусної хвороби. 

Про це інформує Головне управління ДСНС у Рівненській області. 

Це відбувається в рамках програми щеплення співробітників системи МВС.

Серед особового складу та співробітників міських та районних підрозділів ДСНС області вакцинація добровільна, проте необхідно розуміти, що чим швидше вдасться утворити колективний імунітет, тим швидше людство зможе повернутися до звичайного ритму життя, адже вакцинування – це надійний спосіб зменшити ризик зараження COVID-19.

До того ж, щеплення значно полегшує перебіг хвороби у разі захворювання за рахунок антитіл.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc