Регіон РівнеРозповіли, що робити рівнянам із новорічними ялинками після свят

Розповіли, що робити рівнянам із новорічними ялинками після свят

Різдвяно-новорічні свята добігають до кінця, а це означає,  що з дня на день рівняни викидатимуть зі своїх домівок новорічні ялинки. Як це правильно зробити, розповідаємо далі. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на КАТП 1728.

Перш за все, ялинки не можна викидати в звичайні сміттєві баки, а також сині восьмикубові контейнери, призначені для збору великогабаритних та ремонтних відходів.

Натомість рівнян просять залишати хвойні дерева біля контейнерних майданчиків у своїх дворах або ж, за погодженням із головами ОСББ, в інших спеціально відведених для цього місцях.

Основне – не змішуйте ялинки з іншими побутовими відходами, аби працівники КАТП 1728 могли подрібнити їх згодом на щепу.

До слова, збір хвойних дерев проводитимуть у період з 10 по 25 січня.

Нагадаємо, журналісти Рівне Онлайн поцікавилися у рівнян перевагу якому дереву вони надавали: штучному чи живому?

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc